Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Red Wing

Країна:
США
США

Red Wing– бренд, який уособлює сталість чоловічого стилю. Історія цих черевиків проклала собі шлях від заводів і фабрик до головних вулицях модних столиць і перевтілилася в знаковий елемент стильного гардеробу.
Заснував компанію Red Wing Shoes Чарльз Бекман, в американському місті Ред-Уинг, штат Міннесота. Перша фабрика Red Wing досі знаходиться рівно на тому ж місці, де і була відкрита в 1905 році.

Категорії
11 товарів
Red Wing
Черевики Red Wing BLACKSMITH
11 500 грн
6 900 грн
 • 11
Red Wing
Черевики Red Wing LOGGER
12 200 грн
7 320 грн
 • 10,5
Red Wing
Черевики Red Wing CLASSIC MOC
10 400 грн
6 240 грн
 • 8
Red Wing
черевики Red Wing з натуральної шкіри
11 500 грн
6 900 грн
 • 10,5
Red Wing
черевики Red Wing з натуральної шкіри
14 300 грн
7 150 грн
 • 11,5
Red Wing
Захисний жир для взуття
300 грн
 • 85гр
Red Wing
набір для догляду за взуттям
300 грн
 • 85гр
Red Wing
крем для взуття
150 грн
 • 45гр
Red Wing
крем для взуття
150 грн
 • 45гр
Red Wing
крем для взуття
150 грн
 • 45гр
Red Wing
крем для взуття
150 грн
 • 45гр
Переглянуто 11 з 11 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Бренд Red Wing зробив те, що вдається не всім: він зміг пройти більше ніж 100-річну історію, не здаючи своїх позицій. Більше того, купити Red Wing в Україні і по всьому світу взуття прагнуть ті, кого називають «справжніми чоловіками» - чоловіки мужні, цілеспрямовані і не байдужі до свого зовнішнього вигляду. Лаконічна за своїм дизайном взуття завоювала увагу багатьох, адже її обирали Джек Ніколсон, Марлон Брандо, вона служила вірою і правдою для Харрісона Форда в «Індіані Джонс». Раз вони оцінили практичність цих черевиків, туфель та чобіт і їх повну захист від ударів, прийшла черга випробувати ці якості і вам, купивши кілька культової взуття Red Wing в Україні.

Саме особлива міцність і зручність взуття – така першочергове завдання стояло перед засновником компанії Редвинг, що отримала свою назву від міста, в якому була відкрита перша фабрика. Адже вони постачав черевики для фермерів і машиністів поїздів, людей небагатих і люблячих довговічні речі. Ніхто тоді не замислювався про стиль і моду! Під час Першої світової якість лейблу оцінили військові. Але, як це колись сталося з тренчами і куртками-авіаторами, справжньої чоловічої взуттям зацікавилися люди, далекі від армії, і черевики Редвинг стали своєрідним трендом повоєнних років.

В 1968 році була розроблена лінійка бренду, призначена спеціально для екстремальних подорожей. У 1998 році з'явилися колекція спеціально для мисливців і рибалок, які і до цього купували черевики бренду, намагаючись пристосувати їх під свої потреби. Колекція 2005 року, незважаючи на свої визначальні риси – міцність і лаконічність, названа Carhatt Brand, що вже має деякий натяк стиляжности. Її дизайн – ретро-мотиви 30-40-х років.

Основа ж останніх колекцій – пройшли випробування моделі, впізнавані поціновувачами чоловічого стилю, точні копії культових зразків. Для багатьох шкіра навіть штучно состарівают, щоб повторити улюблений дизайн в точності до дрібниць. Незважаючи на різноманітність дизайну, усі вони мають спільні риси – особливу лаконічність і якість, яке можна оцінити, навіть купуючи Red Wing в інтернет-магазині Ostriv.ua. На картинці в каталозі чітко видно, що виготовляється взуття зі шкіри, легкий блиск на її поверхні – це особлива восково-масляна просочення, має водовідштовхувальні властивості. Між підошвою і верхом закріплюється смужка шкіри – рант, яка додатково захищає ноги від проникнення всередину вологи.

Читати повністю