Доставка

OSTRIV STOREздійснює доставку Ваших замовлень по всій  території України.

Доставка по Києву здійснюється кур'єром OSTRIV STORE або на відділення Нової Пошти

Вартість доставки по Києву:до 3000 грн вартість доставки складає 100 грн, понад 3000 грн безкоштовно. При повній відмові від замовлення кліент сплачує вартість доставки у розмірі 100грн.

Доставка по території України здійснюється кур'єрською службою або на відділення компанії Нова Пошта

Вартість доставки по території України: до 3000 грн вартість доставки розраховується за тарифами Нової Пошти, понад 3000 грн безкоштовно

Відправлення товарів на вибір і примірку здійснюється тільки кур'єром по Києву. Максимальна кількість товарів складає 10 одиниць(верхній одяг максимум 4 одиниці).
При замовленні з інших міст доставка по передплаті (за тарифами Нової Пошти).

При оплаті покупки готівкою або карткою при отриманні товару у відділенні, Нова пошта стягує відсоток від вартості за послуги грошового переказу.

 

При замовленні товару із оплатою, при отриманні товару у відділенні Нової пошти, OSTRIV STORE на власний розсуд може вимагати від Покупця перерахування коштів, яке є завдатком та виступає забезпеченням виконання майбутнього платежу, у розмірі зазначеному в повідомленні на оплату. При цьому остаточний розрахунок за товар, з урахуванням сплаченого завдатку, Покупець зобов’язаний здійснити за місцем передачі товару від перевізника Покупцю.
В випадку відмови від покупки та/або відмови від отримання товару від перевізника, отриманий раніше завдаток залишається в OSTRIV STORE. Питання повернення раніше сплаченого завдатку може бути розглянуто OSTRIV STORE з врахування поважних причин відмови від покупки замовленого товару.

 

Самовивіз із магазину: при виборі даного типу доставки товар буде зарезервовано на 2 дні за адресою: вул. Ентузіастів, 5.