Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

TAGLIATORE

Країна:
Італія
Італія

Цей бренд поєднує в собі багатий досвід і практичні знання, які дозволяють Tagliatore створювати унікальний теплий і стильний одяг. Комбінуючи класичну шерсть, кашемір і шерсть альпаки, виробляють ніжні тканини, що здатні зігріти в зимовий холод і гарантувати комфорт восени або навесні.

TAGLIATORE
пальто tagliatore avalon
24 600 грн
19 680 грн
Знижка 20%
 • 40
TAGLIATORE
жіночій костюм
28 900 грн
23 120 грн
Знижка 20%
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
TAGLIATORE
пальто tagliatore c-zeudi
30 900 грн
24 720 грн
Знижка 20%
 • 40
 • 44
MANUFACTURA
TAGLIATORE
жіночий костюм TAGLIATORE WOMAN`S SUIT
26 400 грн
18 480 грн
Знижка 30%
 • 40
 • 44
 • 46
 • 48
MANUFACTURA
TAGLIATORE
жіночій костюм
25 900 грн
18 130 грн
Знижка 30%
 • 44
 • 46
TAGLIATORE
Пальто TAGLIATORE
20 700 грн
10 143 грн
Знижка 51%
 • 44
Переглянуто 6 з 6 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Tagliatore

Відомий італійський бренд Tagliatore розпочав свою історію в місті Апулія. Саме тут у сорокових роках дизайнер Піно Лораріо почав створювати ексклюзивне взуття. Згодом він перейшов на тканини, що стало важливим кроком у його кар’єрі. Сьогодні уже четверте покоління майстрів Лораріо працює над розвитком сімейного бренду. Зберігаючи кращі родинні традиції і дотримуючись найвищої якості, Tagliatore пропонує світові досконалий чоловічий одяг, який повністю відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів. 

Асортимент бренду

Гнучкий і багатогранний, Піно надихається будь-якими деталями: тканинами, орнаментами, гудзиками, збираючи їх у досконалий цілісний образ. Успіх його колекцій завдячується багаторічному досвідові та глибоким знанням власної справи. Поєднуючи ці важливі складові, італійський бренд випускає стильний, елегантний, вишуканий і неповторний чоловічий одяг. Всі моделі виготовлені з якісних матеріалів, ретельно підібраних для кожного образу. Ручна робота та ексклюзивність індивідуального пошиття – це саме ті цінності, які приваблюють і зачаровують шанувальників бренду.

Tagliatore вражає не лише ідеальними лініями, але і глибоким сенсом, креативно поєднуючи вічну класику із сучасними тенденціями стилю. Світосприймання італійського бренду втілюється в його модних моделях – завжди впізнаваних за формою, але повністю унікальних за змістом. 

Завдяки багаторічній праці, глибоким знанням, талановитим та професійним працівникам, компанія Лераріо створила ефективну виробничу лінію, весь цикл якої проходить в Італії. Tagliatore наполегливо розширює виробництво і пропонує якісну італійську продукцію всьому світові, з успіхом виходячи на нові ринки. 

В той час, коли більшість італійських виробників переносить виробництво до інших країн з більш дешевою робочою силою, Лераріо залишається вірним сімейним традиціям, високим вимогам якості та професійним здатностям своїх 180 майстрів. Щодня власна фабрика бренду виробляє близько 340 предметів одягу для клієнтів у Італії та за кордоном.

Де придбати речі від Tagliatore?

Придбати оригінальний одяг італійського бренду Tagliatore за демократичними цінами, не виходячи з власного дому, можна в нашому інтернет-магазині. Перегляньте каталог і не стримуйте бажання розширити свій гардероб стильною дизайнерською обновою. Якщо онлайн-шопінгу вам замало – чекаємо на вас у магазині «Острів» у Києві. 

Читати повністю