Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

TAGLIATORE

Країна:
Італія
Італія

Этот бренд сочетает в себе богатый опыт и практические знания, которые позволяют Tagliatore создавать уникальную теплую и стильную одежду. Комбинируя классическую шерсть, кашемир и шерсть альпаки, производятся нежные ткани, что способны согреть в зимний холод и гарантировать комфорт осенью или весной.

Категорії
5 товарів
TAGLIATORE
жіночий костюм TAGLIATORE WOMAN`S SUIT
26 400 грн
13 200 грн
 • 40
 • 44
 • 46
 • 48
TAGLIATORE
жіночій костюм
31 500 грн
15 750 грн
 • 46
TAGLIATORE
жіночій костюм
25 900 грн
12 950 грн
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48
TAGLIATORE
Пальто TAGLIATORE ASTRID
23 200 грн
18 560 грн
 • 46
 • 48
TAGLIATORE
Пальто TAGLIATORE
20 700 грн
16 560 грн
 • 44
Переглянуто 5 з 5 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Tagliatore

Відомий італійський бренд Tagliatore розпочав свою історію в місті Апулія. Саме тут у сорокових роках дизайнер Піно Лораріо почав створювати ексклюзивне взуття. Згодом він перейшов на тканини, що стало важливим кроком у його кар’єрі. Сьогодні уже четверте покоління майстрів Лораріо працює над розвитком сімейного бренду. Зберігаючи кращі родинні традиції і дотримуючись найвищої якості, Tagliatore пропонує світові досконалий чоловічий одяг, який повністю відповідає вимогам найвибагливіших клієнтів. 

Асортимент бренду

Гнучкий і багатогранний, Піно надихається будь-якими деталями: тканинами, орнаментами, гудзиками, збираючи їх у досконалий цілісний образ. Успіх його колекцій завдячується багаторічному досвідові та глибоким знанням власної справи. Поєднуючи ці важливі складові, італійський бренд випускає стильний, елегантний, вишуканий і неповторний чоловічий одяг. Всі моделі виготовлені з якісних матеріалів, ретельно підібраних для кожного образу. Ручна робота та ексклюзивність індивідуального пошиття – це саме ті цінності, які приваблюють і зачаровують шанувальників бренду.

Tagliatore вражає не лише ідеальними лініями, але і глибоким сенсом, креативно поєднуючи вічну класику із сучасними тенденціями стилю. Світосприймання італійського бренду втілюється в його модних моделях – завжди впізнаваних за формою, але повністю унікальних за змістом. 

Завдяки багаторічній праці, глибоким знанням, талановитим та професійним працівникам, компанія Лераріо створила ефективну виробничу лінію, весь цикл якої проходить в Італії. Tagliatore наполегливо розширює виробництво і пропонує якісну італійську продукцію всьому світові, з успіхом виходячи на нові ринки. 

В той час, коли більшість італійських виробників переносить виробництво до інших країн з більш дешевою робочою силою, Лераріо залишається вірним сімейним традиціям, високим вимогам якості та професійним здатностям своїх 180 майстрів. Щодня власна фабрика бренду виробляє близько 340 предметів одягу для клієнтів у Італії та за кордоном.

Де придбати речі від Tagliatore?

Придбати оригінальний одяг італійського бренду Tagliatore за демократичними цінами, не виходячи з власного дому, можна в нашому інтернет-магазині. Перегляньте каталог і не стримуйте бажання розширити свій гардероб стильною дизайнерською обновою. Якщо онлайн-шопінгу вам замало – чекаємо на вас у магазині «Острів» у Києві. 

Читати повністю