Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Holubar

Країна:
США
США

Рік заснування марки «Holubar» датується 1946 роком. Батьківщиною бренду вважається Колорадо, один з найбільш засніжених штатів США. Одяг цього бренду завжди вироблявся і потім з'являвся на ринку на основі вимог клієнтів, а не навпаки, коли часто вироблений одяг намагаються нав'язати. У куртках Holubar, в першу чергу, захищений пуховий утеплювач, навколо нього розташовуються шари поліестеру. Ні сніг, ні волога не впливають на утеплювач. Стьобані вертикальні лінії, що нагадують хвилі, також є фірмовим стилем «Holubar» і забезпечують збереження підкладали.

MANUFACTURA
Holubar
Жилет Holubar DEEP POWDER VEST
10 800 грн
7 560 грн
Знижка 30%
  • S
  • M
MANUFACTURA
Holubar
Жилет Holubar DEEP POWDER VEST
10 800 грн
7 560 грн
Знижка 30%
  • S
  • M
MANUFACTURA
Holubar
Жилет Holubar DEEP POWDER VEST
10 800 грн
7 560 грн
Знижка 30%
  • M
  • XXL
Тільки Online
Holubar
пуховик Holubar из хлопка
33 600 грн
23 520 грн
Знижка 30%
  • S
  • M
  • L
  • XL
Переглянуто 4 з 4 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Holubar має довгу і непросту долю, яка доводить, що для споживача в першу чергу важлива якість продукту. Історія бренду почалася в далекому 1946 р. в штаті Колорадо, коли в повоєнний час відроджувався інтерес до альпінізму. Аліса і Рой Голубар, які самі були шанувальниками активного відпочинку і мали безліч друзів альпіністів, почали виробляти спальні мішки для американської армії. Незабаром вони розширили асортимент продукції утепленими парками, які ідеально підходили для гірських умов.

Спочатку подружжя розвивали бізнес на основі поштової доставки по каталогу, який до 1958 році включав вже 143 найменування, а незабаром в містах США почали з'являтися фірмові магазини Holubar. Аліса і Рой були першими, хто почав використовувати в якості наповнювача для парки нейлон. Завдяки особливій технології збереження тепла, на яку не впливають ні сніг, ні волога, модель Mountain Parka стала широко популярною у Штатах і далеко за їх межами. Подружжя постійно радилися зі своїми друзями в колах альпіністів, тому одяг та оснащення Holubar завжди відповідали запитам споживачів. Висока якість продукції дозволило бренду завоювати серця не лише любителів гірських походів, але і рядових американців.

У 1968, після смерті Аліси, Рой продав бізнес. На жаль, нові власники прийняли рішення поступово виходити на масовий ринок: продукція ставала дешевше, а якість стрімко погіршувався. Зазнавши невдачі в 1981 Holubar перепродали компанії The North Face, яка остаточно поглинула бренд і перетворила його продукцію.

Шанувальники одягу Holubar сумували за улюбленим речам, і час від часу деякі американці намагалися відродити технологію і дизайн цього бренду. Але справжнє повернення трапилося лише в 2009, коли італійська швейна компанія Fritz налагодила виробництво одягу, що точнісінько повторює полюбилися всім речі Holubar.

Тепер продукцію Holubar можна придбати в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні – в магазині «OSTRIV». Єдина її відмінність від тієї, яку 70 років тому шили Аліса і Рой, – країна-виробник. Holubar – це як і раніше висока якість матеріалів, чудовий захист від холоду, дизайн, який багато років не виходить з моди, і фірмові стьобані «хвилі» на парках.

Читати повністю