Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

FOX UMBRELLAS

Країна:
Велика Британія
Велика Британія

Компанія Fox Umbrellas Ltd була заснована в 1868 році і вже більше 150 років виробляє найкращі в світі парасолі. Це ручна робота з незмінною якістю, гідністю і стилем. Сучасна історія бренду рішуче відкинула всі декадентські надмірності, оголивши сутність – непорушні традиції джентльменського кодексу честі.Детальніше про бренд читайте в нашому блозі.


FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Dark Brown Hardwood Handle
5 500 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Dark Grained Hardwood Handle
6 600 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Malacca Handle
8 000 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Whanghee Handle
6 700 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Walnut Hardwood Handle
8 900 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Brown Fish Straight
8 200 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Double Horn Inset
7 100 грн
  • One size
FOX UMBRELLAS
Парасолька FOX UMBRELLAS Medium Brown Matt Maple Handle
12 300 грн
  • One size
Переглянуто 8 з 8 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Fox Umbrellas

Fox Umbrellas – відома британська компанія, яка вже більш ніж століття займається виробництвом парасольок для чоловіків. Засновником компанії став Томас Фокс. Він, натхненний постійною дощовою погодою в Лондоні, в 1968 році вирішив відкрити фірму по виробництву аксесуарів для захисту від опадів. Але під його керівництвом компанія довго не перебувала. Адже він програв її в карти Самюелем Діксону. Новий володар не став вносити багато змін у функціонування фірми і навіть залишив їй стару назву. Згодом Самюель так захопився новою справою, що став приділяти її розвитку весь вільний час і навіть змінив своє прізвище на Фокс.

Удосконалення продукції

Коли Самюель почав керувати компанією, перш за все він взявся вдосконалювати існуючі моделі продукції. Спочатку він зайнявся зменшенням ваги парасольок, так, щоб вони стали більш зручними і практичними. Слонову кістку, із якої виробляли спиці, замінили на сталеві елементи. Потім Фокс змінив загальний вигляд конструкції, цільну стальну спицю замінили пластинчатою з закругленнями на кінцях. Так парасолька стала більш надійною для вітряної погоди.

У першому десятиріччі 20-го століття Самюелю почав допомагати його син – Вільям Генрі. Завдяки подвоєнню зусиль, чоловіки розробили ребра жорсткості для спиць, які не мали аналогів в усьому світі. Коли нові моделі були вдосконалені та протестовані, компанія запустила серійне виробництво парасольок, які продавалися в елітних магазинах світу. 

Друга світова війна змусила компанію змінити напрямок виробництва. Замість виготовлення парасольок Фокс став виробляти парашути. Завдяки такому досвіду в 1947 році на виставці в Лондоні була представлена перша парасолька виготовлена з нейлону. Компанія Fox Umbrellas стала дуже популярною серед відомих особистостей того часу. Продукцію Фокс можна навіть побачити в багатьох кінострічках 50-60 років минулого століття.

Сучасне виробництво і асортимент

Fox Umbrellas не втратила свою популярність і до наших днів. Продукція відомої британської компанії користується попитом в усьому світі. І на зараз на виробництві фірми використовують старовинні методи і технології виготовлення парасольок. Більшість процесів виконують вручну талановиті майстри, їх в компанії працює близько 20 чоловік. Матеріали, які використовують для виробництва, відрізняються неймовірною якістю. Кожна модель парасольки має бездоганний стиль та високу функціональність. Серед сучасних моделей можна зустріти не лише класичні джентльменські парасольки, а й тростини «аристократичного» дизайну, ручка в них може бути прикрашена елегантною різьбою.

Де купити?

Придбати якісну парасольку від компанії Fox Umbrellas можна в нашому магазині «Острів». Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно сертифіковану, оригінальну продукцію. Наша задача дбати про контроль якості товарів, так, щоб кожен наш покупець залишився задоволеним новим придбанням. Високий сервіс, прийнятні ціни та широкий асортимент вас приємно здивують. 

Читати повністю