CAMEL COAT — НАЙКРАЩЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ НА ВСІ ЧАСИ

Історії компаній | 07 листопад 2019
CAMEL COAT — НАЙКРАЩЕ КАПІТАЛОВКЛАДЕННЯ НА ВСІ ЧАСИ


Наш сьогоднішній герой — camel coat — справжня легенда і маст хев будь-якого гардероба, дослівно «верблюже пальто». Спочатку пальто з верблюжої вовни, що має відповідно пісочний відтінок, згодом дало позначення класичному бежевому пальто. В ідеалі — це пальто теплого, благородного натурального кольору з чітким крієм та багатогранне в своєму виконанні.

Ory plugin content
Ory plugin content

У самого терміна «пальто» існує кілька варіантів. Прототипом вважається «palletoque» — верхній одяг (плащ із капюшоном), що з'явився у 17-му столітті в Іспанії. Французький же варіант «paletot» — куртка, виник у лексиконі в 1860-і роки. Перші пальто були непомітними і протягом всієї історії свого розвитку ретельно декорувалися. Був період, коли пальто не прижилося і зовсім було витіснено пелериною.

Ory plugin content
Ory plugin content


За часів франко-алжирської війни (1860-і й 1870-і), пальто зазнало змін, стало практичнішим, суворішим, все частіше воно мало прітачені пелерини, а через дефіцит вовни їх робили навіть із ковдр. Епоха вплинула на те, що колір верблюжої вовни вперше з'явився в Парижі. Популярність зростала, і з розвитком залізниць люди стали більше подорожувати, а теплі camel coat, які складно було забруднити, стали вірними супутниками. У 1890-і роки дами зробили остаточний вибір на користь пальто.

У 1926-му році верблюжа вовна стала особливо популярною в США серед студентів коледжу в Прінстоні та Єльському університеті. Згодом вона повністю завоювала Штати. До кінця 20-х, майже будь-який студент Ліги Плюща мав у гардеробі пальто кольору «Кемел». У листопаді 1929-го на футбольному матчі в Єль-Прінстоні пальто верблюжої вовни, яке носили глядачі чоловіки, перевищило за кількістю традиційні єнотові пальто.

Народившись у Франції, символом елегантності пальто стало завдяки італійцю —  потомственному кравцеві Акілле Марамотті. У 1951-му році, коли в Італії після війни стався справжній бум моди, він заснував компанію Max Mara. У тому ж році була створена його перша колекція, яка через брак коштів складалася з трьох моделей —  пари camel coat та костюма кольору яскраво-червоною герані. Двобортне пальто, яке отримало кодовий номер «101801», стало справжнім шедевром. Пізніше, протягом кількох десятиліть запрошені художники під маркою Max Mara експериментували з верблюжою вовною, але безперечний успіх випав на долю головного дизайнера компанії Анни Марії Беретти. Вона створила першу на той час пре-а-порте колекцію, яка складалася всього з двох речей: пальто і костюма. Після цього неперевершений успіх oversize-пальто двобортного крою «101801», за основу якого було взято форму британських офіцерів, зробило його найбільш ходовою моделлю, а колір «Кемел» — трендом на всі часи. Прямий силует, рукави кімоно, ідеальні пропорції та особливий стібок, справили у 1981-му році неймовірний ефект.

Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content


Традиційний фасон camel coat — ледь запланована лінія талії, рівна смуга плечей, поділ, що спускається до колін і розташовані на рівні стегон накладні кишені.

Нижче ви можете розглянути захоплюючий процес створення легенди.

Фасони бежевого пальто: дафлкот, бушлат, кейп, чоловічий двобортний варіант, oversize, «кажан», тренч, футляр. Найпопулярніший нині oversize підходить для будь-якої фігури, але не варто поєднувати модель з іншими об'ємними речами. Двобортне пальто ідеально поєднується з костюмами, де є прямі брюки або суворі спідниці.

Довжина: класичний поділ до лінії коліна, «чайна довжина», максі, міні, подовжений жакет. Механізм застібання: гудзики круглі, квадратні, ромбовидні, в формі іклів або застібка “блискавка”.

Склад: пух, вичесаний із підшерстя з грудної зони верблюда. Він легкий, м'який, міцний і практичний. Зберігає тепло і пропускає повітря. Має прекрасні ізоляційні якості, оскільки ефективно захищає верблюда від сильної спеки і холоду. В ідеалі — це шерсть довгошерстого бактрийского верблюда, яка виробляється в Китаї, Монголії, Афганістані, Ірані, Новій Зеландії, Росії та Австралії.

Зараз класичним вважається модель із кашеміру, яка строго окреслює силует і дозволяє створювати практично всі фасони. Популярні зимові варіанти: вовна, твід, букле, велюр, напіввовна, які здатні краще витримувати температурні перепади в порівнянні з кашеміром.

Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content

ПІДБИРАЄМО КОЛІРНУ ГАМУ

Найкраще поєднання кольору «Кемел» з чистими тонами: глибоким синім, чорним, шоколадним, бежевим. З чорним будь-яке вбрання виглядає чудово. Білий підходить в якості светра з великим коміром або блузи у поєднанні з джинсами. Шикарно буде виглядати варіант такого пальто + все біле. Camel coat добре поєднується з сірим і різними його відтінками.

Популярні класичні комбінації з синім і його варіантами — від блакитного до темно синього. Наприклад, з джинсами. Чудовий також непомітний жовтий та яскраві відтінки — червоний, фуксія, бірюзовий або помаранчевий, яскраво-червоні або зелені речі (штани, сукні, аксесуари).

Цікаво на тлі бежевого виглядають принти. Особливо втілені в сукнях і спідницях. Принт має бути в єдиному варіанті й у колірному контрасті з обраним відтінком пальто. Популярні хижі принти, такі як леопардовий. Можна пробувати свій образ на контрасті фактур = шифонова блуза + шкіряна або пошита з набивної тканини спідниця або щільні джинси + трикотажний лонгслів.

Найчастіше дизайнери відходять від класичного відтінку camel coat, використовуючи колірну палітру коричнево-, лілово-, рожево-, зелено-, оранжево-, персіково-, жовто- або сіро-бежевих відтінків.

ЗБИРАЄМО ЛУК

Total look — виграшне рішення. Camel coat + монохромний комплект із брюк і топа або джемпера. Жіночне плаття під пальто. Головні орієнтири — гофре, волани, квітковий принт, довжина міді. Ідеальний варіант — бежеве пальто + чорне плаття. Camel coat — ідеальний варіант для лука в стилі бізнес-кежуал, де в тандемі з пальто важливу роль грає брючний костюм. З штанів слід звернути увагу на укорочені брюки або кюлоти, а також джинси або чорні скінні. Для пізньої осені й зими підійде чорний або білий светр великої в'язки.

ПІДБИРАЄМО ВЗУТТЯ

Класичний фасон: черевики на плоскій підошві, човники, оксфорди, ботильйони, чоботи на шпильці або ботфорти — всі вони за тоном мають повторювати один із предметів комплекту, що під пальто. Спортивний варіант — білі кросівки в поєднанні з топом, сорочкою і брюками розслабленого фасону, створюють лук доречний також і в офісі.

Чоловічі варіанти camel coat також різноманітні за фасонами і кольоровою гамою.

Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content
Ory plugin content

Camel coat — безпрограшний варіант верхнього одягу, який підходить всім незалежно від відтінка шкіри, силуета або віку. Він універсальний і чудово виглядає в будь-якій ситуації. Це позачасова класика, яка ніколи не вийде з моди і найкраще капіталовкладення на всі часи.

Пальто від OSTRIV — це затишні та вишукані моделі виняткової якості, представлені брендами HEVO, TAGLIATORE, L.B.M. тощо.






SKU list: 2114526, 2119191, 2112993, 2119183, 2114502, 744131, 2114482
Link: https://ostriv.ua/ru/brands/#group=muzhskoe