Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Брендові жіночі куртки Швеція

1 товар
  • Наша підбірка
  • Нові спочатку
  • Ціна (від високої до нижчої)
  • Ціна (від низької до вищої)
  • Знижка: по спаданню
Тільки Online
Fjallraven
Куртка Fjallraven Greenland Re-Wool Jacket
24 200 грн
19 360 грн
Знижка 20%
  • S
  • M
Переглянуто 1 з 1 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Все частіше і частіше сучасні покупці обирають для холодної пори року теплий і зручний одяг. Важливий не тільки комфорт, але і відповідність останнім модним тенденціям. Саме такі характеристики має куртка зі Швеції. Доступна ціна, висока якість, можливість зберегти тепло навіть за низьких температур вигідно виділяють верхній одяг шведського виробництва.

Шведські виробники розуміються на дуже низьких температурах повітря. Завдяки цьому вони зробили все, щоб куртка вийшла теплою і красивою, не сковувала рухів власниці.

У магазині «Острів» шведські куртки представлені виробами бренду FJALLRAVEN. Вони добре зігрівають, не втрачаючи стильного вигляду. Картата куртка, виконана в чорно-червоних тонах і оснащена великим зручним капюшоном. До того ж, завдяки високому коміру-стійці шия власниці надійно захищена від вітру і холоду.

Виробник потурбувався про зручність своїх клієнтів. Тому на куртці є безліч зручних і містких кишень, які підкреслюють незвичайний дизайн.

Фурнітура шведських курток відрізняється високою якістю і розумними рішеннями.

Каталог складено таким чином, щоб купувати було просто. До кожної моделі прикріплені реальні фотографії курток. До того ж, в декількох ракурсах. Завдяки цьому зробити вибір набагато легше. Успішних покупок!

Читати повністю