Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Куртки Верхній одяг

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Японія відома своєю якісною продукцією. Це стосується не тільки техніки, а й одягу. Крім того, вона відрізняється перепадами клімату, тому виробляє чоловічі куртки, які чудово підходять як для гірських походів, так і для прогулянок морським узбережжям. У них не буде холодно навіть при сильному морозі.

Якщо ви хочете купити чоловічу японську куртку в магазині «Острів», варто звернути увагу на бренд GOLDWIN. Продукція цього виробника розрахована на міських жителів, які звикли до активного відпочинку. Вона тепла, при цьому виглядає стильно і привабливо.

Ви можете вибрати чорну, темно-синю або куртку кольору хакі. Чоловічий японський верхній одяг більг строгий у колірному оформленні. Прикраси практично не використовуються. Навіть замки і заклепки зроблені максимально непомітними. Хутро також відсутнє.

У каталозі є подовжені і короткі моделі. У кожній із них наповнювач розподілений рівномірно, що дає можливість зберігати тепло при низьких температурах.

У всіх моделей курток із Японії, представлених в магазині «Острів», є великі капюшони і місткі кишені. Тому вам буде максимально тепло і зручно. Незважаючи на великий обсяг і масивний зовнішній вигляд, куртки легкі і зручні. А здатність матеріалів дихати дуже доречна. В японській куртці вам буде зручно як в безвітряному місті, так і далеко за його межами на свіжому повітрі.

Читати повністю