Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Жіноче взуття для туризму

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Якісне взуття для туризму

Тим, хто не посвячений у тему туризму та активного відпочинку, може здатися, що в похід можна відправитися в будь-спортивному одязі та взутті. Навіщо ж тоді потрібні всі ці види кросівок, кед і сандалій? Досвідчені туристи і мандрівники добре знають ціну комфортною і практичною одязі. Методом проб і помилок вони підбирають собі надійне екіпірування, практичний одяг і витривалу взуття, яка дозволить комфортно подорожувати і насолоджуватися відпочинком під час зупинок на шляху.

У нашому інтернет-магазині ми зібрали для вас тільки найкращі бренди, тільки перевірена якість, тільки ексклюзивні рішення! Оstriv – це місце, де кожен зможе вибрати і купити все необхідне для повсякденного життя і спорту. Жіноче взуття для туризму повинна відповідати таким критеріям, як міцність, теплоізоляція, вологонепроникність. В ідеалі така жіноча туристична взуття не повинна сковувати рухів, повністю повторювати рельєф стопи, захищати від травм, приймати на себе все навантаження при ходьбі і буквально пружинити під ногами.

Візьміть на озброєння нові технології!

Індустрія туризму – це ціла наукова лабораторія, в якій трудяться кращі технологи, імениті дизайнери і авторитетні бренди. Створення туристичного спорядження та екіпіровки можна порівняти з наукою, де вивіряє кожен елемент, перевіряють кожну деталь, тут немає незначних дрібниць, адже від якості одягу, взуття та екіпіровки часом залежить людське життя. Так, наприклад, взуття для туризму чи жіноче взуття для полювання тестується не тільки механізованими машинами в лабораторних умовах, але і самими мандрівниками в суворих умовах реального виживання. Завдяки отриманим результатам і побажань туристів корпорації-виробники створюють високотехнологічні матеріали і покращують характеристики: «дихаючі» мембрани, тканини з ламінуванням і захисними просоченнями, які зберігають тепло тіла і відводить зайву вологу.

Взуття з надійним характером

Ідеальною можна було б назвати такий одяг, яка дає вам максимальний комфорт, ви не відчуваєте на собі її тяжкості, вас ніщо не сковує при русі. Щоб ваші ноги були сухими і цілими в тривалих походах або подорожах, слід подумати про те, щоб купити жіноче взуття для туризму. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент моделей, багатий вибір популярних брендів та доступні ціни на жіночу туристичну взуття. Оперативна доставка по Києву та Україні вас неодмінно порадує.

Читати повністю