Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Жіночі сукні Швеція

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Шведи віддають перевагу активному способу життя, часто пересуваючись пішки чи на велосипедах. Тому вибирають практичний і комфортний одяг. Навіть шведські жіночі сукні шиються з урахуванням зручності. Фасони суконь ніжні і повітряні. Вони вільні, не прилягають до тіла, не сковують рухів. А ще досить добре виглядають у стилі oversize.

Оскільки крій такого одягу простий, шведські дизайнери роблять акцент на кольорах і цікавих принтах. Тут особливою любов'ю користуються холодні відтінки. Все ще популярні нейтральні кольори, такі як білий і сірий. А ось малюнки можуть бути різними, хоча найбільше вітаються геометричні візерунки.

Шведські сукні пошиті з натуральних матеріалів: бавовни, шовку і вовни. Синтетичні тканини зустрічаються рідко. При цьому відзначимо, що речі зі Швеції носяться довго, легко витримуючи багаторазове прання.

В інтернет-магазині «Ostriv» ви знайдете продукцію перевіреного виробника FJALLRAVEN. Раніше бренд займався виготовленням туристичного приладдя та екіпіровки. Тепер він відомий своїми стильними і практичними одягом та аксесуарами. Тож не дивно, що його жіночі сукні дозволяють своїй власниці не тільки створити привабливий образ, а й почуватися комфортно.

Читати повністю