Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Жіночі сукні Німеччина

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Німецькі дизайнери роблять акцент не тільки на фасоні жіночої сукні, а й на його фактурі. Тому нерідко використовують трикотаж і вовняні тканини. Такі вироби виглядають стильно і затишно, надаючи жіночому образу м'якості. Передовсім німці люблять комфорт. Ось чому в їхніх сукнях так зручно. Особливо якщо вони прямого крою, який і виглядає елегантно, і не сковує рухів.

Що стосується кольорів, то базовими залишаються чорний і білий. У ходу нейтральні і приглушені тони: пастельно-сірий, бежевий, блакитний, колір запорошеної троянди. До того ж, німецькі сукні зазвичай однотонні, тканини з принтом практично не використовуються. Це стосується і деталей. Ґудзики, блискавки, пояси підібрані під колір самої сукні.

Всі німецькі вироби виготовлені з якісних матеріалів, тому тривалий час зберігають привабливий зовнішній вигляд. Ще зовсім недавно бренди з Німеччини використовували тільки натуральні тканини, але з часом багато модельєрів замінили їх синтетичними.

Однак бренд HUGENBERG вміло поєднує натуральні матеріали та інноваційні технології. Головна відмінність його в тому, що він виготовляє виключно трикотажні речі, починаючи від шарфів і закінчуючи сукнями і кардиганами. Вироби цієї молодої мюнхенської компанії представлені в каталозі інтернет-магазину «Ostriv».

Читати повністю