Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Жіноче взуття з Австрії

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Виробництво взуття в Австрії має свою історію і традиції. Дотримуючись їх, австрійські взуттєві бренди домагаються високої якості виробів. Для поверхні моделей вони використовують тільки натуральні матеріали: замшу, гладку телячу шкіру або грубу шкіру коня, які закуповують в дубильнях Європи та США.

Підкладка може бути шкіряною, тканинною чи синтетичною. Підошва - гумова або шкіряна - неодмінно гнучка, що гарантує максимальну зручність під час ходьби. Прикріплюють її за допомогою швів двох видів: закритого і відкритого. Багато виробників жіночого взуття в Австрії роблять це вручну.

Безперечними перевагами їх виробів є:

  • конструкція Goodyear Welted, котра надійно захищає ноги від вологої і сирої погоди;
  • можливість обрати повноту, оскільки багато моделей постачаються з двома, трьома і навіть чотирма варіантами повноти.

У магазині «Ostriv» можна купити жіноче брендове взуття з Австрії LUDWIG REITER. Маленьку майстерню з такою назвою ще в середині XIX століття відкрила сімейна пара. Вони виготовляли взуття для верхової їзди та військових офіцерів. Зараз компанією керує четверте покоління власників, які не просто впроваджують у виробництво нові технології, а й дотримуються сімейних взуттєвих традицій. До речі, магазин, де продавалися перші вироби LUDWIG REITER у Відні, до сих пір відкритий і приймає покупців.

Читати повністю