Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити
Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Австралійське брендове взуття створене для жінок, які не бажають сліпо слідувати моді, а цінують свою індивідуальність і вміють підкреслити унікальний смак. Адже жіноче взуття з Австралії - не просто красива річ. Певною мірою це - слідування традиціям, майстерно виконане в етнічному стилі, близькому до того, котрому віддавали перевагу корінні жителі континенту. Тому в якості декору використовуються товсті нитки, шкіряні ремінці та мотузки, які особливо гармонійно виглядають з джутової підошвою.

Оформленню австралійці приділяють багато уваги, застосовуючи металеві заклепки, стрічки, яскраві і цікаві прикраси. Варто окремо сказати про логотип у формі австралійського континенту, зроблений із сургучу. Такий декор надає взуттю особливої автентичності.

Жіноче брендове взуття з Австралії виготовляється з дбайливим ставленням до навколишнього середовища. Для пошиву використовуються тільки натуральні матеріали, які не мають негативного впливу на природу. Оскільки босоніжки пошиті з м'якої натуральної шкіри, вони дуже зручні і підходять для прогулянок як парковими доріжками, так і піщаним пляжем.

Австралійське взуття - це поєднання якості і жіночності. У каталозі магазина «Ostriv» воно представлене виробами AUSTRALIA LUXE.

Торгова марка АUSTRALIA LUXE спочатку робила всю продукцію з овчини. Тому вона нагадувала взуття для серфінгістів. Зараз же вироби бренду - справжня знахідка для жінок, що віддають перевагу легким, стильним і зручним речам.

Читати повністю