Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Чоловічі куртки з Нідерландів

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Незважаючи на те, що голландські виробники одягу не настільки відомі, як італійські чи французькі, вони знайшли своїх шанувальників. Чоловічі куртки з Нідерландів насамперед розраховані на молодого покупця, для якого не існує стереотипів. Це якісні речі для бунтарів, що порушують всі правила.

Одним із таких популярних виробників, котрі не визнають рамок і постійно експериментують, є BENZAK. Компанія відома пошивом якісних джинсів і створенням шостої кишені. При цьому вона активно займається виготовленням чоловічих курток. Дизайнери бренду уважні до кожної колекції, що незмінно наслідують стиль ковбоя. Саме тому куртки мають універсальний і завжди актуальний зовнішній вигляд. Такі моделі можна знайти в каталозі магазина «Ostriv».

Голландці для створення чоловічих курток застосовують оригінальні дизайнерські рішення. Одна з ключових особливостей - випуск однакових фасонів у декількох колірних рішеннях.

На окрему увагу заслуговують матеріали. Нідерланди відомі боротьбою за чистоту планети. Тому для пошиву одягу використовується тільки натуральна сировина. До того ж, тканини фарбуються виключно нешкідливими барвниками.

Весь одяг BENZAK легко поєднується між собою. Їхні куртки підходять під будь-який гардероб і на всі випадки життя. Ви можете без проблем підібрати модель на кожен день, для офіційного заходу, походу в театр чи поїздки на природу.

Читати повністю