Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Взуття Полювання і туризм

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Взуття для полювання та активного відпочинку: все краще в магазині Острів

Досвідчені мисливці знають, як важливо утримувати ноги в теплі і комфорті. Тому що якісне взуття для полювання не відволікає від наміченої мети, а навпаки робить крок легким і впевненим, позицію - твердої, а рівень уважності - вище. При цьому ноги не втомлюються від пройдених кілометрів, а це дозволяє ефективно відслідковувати видобуток і підвищує кількість вдалих прицілів.

Високі вимоги до экипировочной взуття також висувають і шанувальники активного проведення часу. Адже коли ніг забезпечений комфортний мікроклімат, а підошва чобіт надійно зчеплення з вологою поверхнею, на раз вдається підкорити складні туристичні маршрути. При цьому кожна хвилина на природі перетворюється в задоволення.

Інтернет-магазин Острів врахував всі ці особливості і представив на вибір українському споживачеві взуття для полювання і туризму від провідних компаній світу:
 • Le Chameau – французький шик на похідний манер. На сьогоднішній день ця марка є синонімом надійної і комфортної взуття. У виробничому процесі використовується ручна робота і натуральний каучук.
 • Aigle – компанія, родом із Франції, вміло поєднує в єдине ціле якість і стиль, інноваційні технології і матеріали, а також особистий, більш як півторастолітній досвід.
 • Представлена в нашому магазині взуття для полювання, активного відпочинку та пішого туризму, пройшла перевірку в самих екстремальних умовах, показавши високі експлуатаційні якості. В наявності є сертифікати якості та документи, що підтверджують справжність брендових виробів.

  У магазині ви можете купити взуття полювання і туризму з такими властивостями:
 • конструкція взуття підтримує і захищає стопу від навантажень;
 • матеріалами для виготовлення служать екологічні каучук і шкіра;
 • вологостійкість – на всі сто відсотків захищає від проникнення крізь її стінки вологи;
 • підошва стійка і оснащена ребристим малюнком; додатково підтримує хороший теплообмін;
 • забарвлення верху взуття відмінно підходить для маскування.
 • Купити взуття для полювання в магазині Острів – просто і займає всього 5 хвилин. Достатньо знати свій розмір ноги і визначитися з вибором моделі з нашого каталогу. Для оформлення замовлення скористайтесь формою на сайті або зателефонуйте нашим продавцям-консультантам. Доставка здійснюється у всі міста України, по Києву діє сервіс – доставка в день звернення.

  Читати повністю