Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити
CAMPER
туфлі CAMPER
5 800 грн
4 640 грн
Знижка 20%
  • 41
CAMPER
туфлі CAMPER Noray Negr
5 000 грн
4 000 грн
Знижка 20%
  • 40
  • 41
CAMPER
туфлі CAMPER
5 000 грн
4 000 грн
Знижка 20%
  • 41
CAMPER
Черевики CAMPER Mugello Negro
6 500 грн
5 200 грн
Знижка 20%
  • 40
CAMPER
Черевики CAMPER
6 500 грн
5 200 грн
Знижка 20%
  • 41
Переглянуто 5 з 5 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Іспанські взуттєві бренди все більше задають тон у сфері стилю і моди. Не позбавлений смаку чоловік обов'язково зверне увагу на взуття з Іспанії. Адже головні його характеристики: якість і оригінальність. Завдяки цьому воно відмінно доповнює будь-який образ, додаючи в нього родзинку і завершеність.

Іспанське брендове чоловіче взуття виготовляється з натуральної шкіри, хоча останнім часом з'явилися моделі зі штучних матеріалів. Незалежно від того, якому стилю, класичному чи спортивному, ви віддаєте перевагу, воно буде якісним і зручним.

У магазині «Ostriv» можна купити чоловіче взуття з Іспанії виробника CAMPER. Це - відносно молодий, але амбітний бренд, який об'єднав у собі традиційний досвід, сучасні технології і неординарний дизайн. Його моделі завжди актуальні, адже інноваційні технології пошиття дозволяють створювати не тільки зручне, а й довговічне взуття, а оригінальність оформлення підкреслює відмінний смак власника такої пари.

У нашому магазині великий асортимент: від літніх сандалій до теплих черевиків. Різноманітність моделей, цілісність ліній і форм, багата кольорова гама - ви точно підберете те, що потрібно саме вам.

Читати повністю