Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Чоловічі черевики Іспанія

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Іспанські чоловічі черевики не настільки популярні серед споживачів, як вироби з Італії та Англії. Проте вони не поступаються в якості, комфортні при тривалому і повсякденному використанні. Не дарма вважається, що саме Іспанія зробила стиль кежуал настільки популярним у світі.

Іспанські черевики для чоловіків у магазині «Ostriv» представлені брендом CAMPER. Перша пара CAMPER була пошита півтора століття тому, коли в Іспанії тільки почали з'являтися швейні машинки. Філософія бренду полягає в тому, щоб створювати чоловіче взуття, яка має індивідуальний стиль і відповідає способу життя власника.

Найчастіше черевики з Іспанії належать до категорії мас-маркет. Асортимент доволі широкий: від повсякденних до спортивних моделей, що підходять до будь-якого стилю. Іспанці не допускають компромісів у гонитві за модою, тому їхня продукція відрізняється стриманим дизайном, позбавленим безглуздих форм. Ви легко можете купити іспанські чоловічі черевики витриманого і універсального стилю.

Зазвичай їхній верх шиється з коров'ячої шкіри, а підкладка - з натуральної шкіри або текстилю. Часто використовується Gore-Tex - матеріал, який не пропускає вологу. Підошва міцно прошивається, що робить взуття довговічним.

Деякі компанії все ще відмовляються від хімічної обробки шкіри, фарби використовують на водній основі. Тому черевики з Іспанії не тільки красиві, а й безпечні. Багато виробників створюють взуття вручну. Орієнтація на комфорт і еколонічність - головний принцип будь-якої колекції іспанського чоловічого взуття.

Читати повністю