Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити
фільтри закрити

Чоловічі черевики Німеччина

Переглянуто 0 з 0 товарів
Ostriv store це

Оригінальні товари відомих брендів

Безкоштовна експрес-доставка по Україні*

Доставка кількох розмірів на примірку по Києву

Просте повернення і обмін
того, що НЕ підійшло

Власний шоурум 1000 м 2
+ Атмосферний бар

Взуття німецьких брендів користується популярністю серед покупців більше, ніж у 80 країнах світу. Черевики з Німеччини чоловіки люблять за комфорт і якість, поєднуючи їх як з неформальним одягом, так і з діловим костюмом. Завдяки універсальному дизайну вони добре виглядають у будь-якому образі.

Німецькі чоловічі черевики виготовляються за спеціальними технологіями, що дозволяє збільшити зносостійкість і анатомичность. До їх числа можна віднести:

  • PH-нейтральний матеріал, дуже приємний на дотик. Він легко витримує тривалий контакт із вологою і брудом, простий в обслуговуванні.
  • Поєднання вовняних і синтетичних волокон. Завдяки цьому взуття не пропускає вологу, дозволяючи ногам дихати, а її власнику - бути захищеним в сльотаву і дощову погоду.
  • Штучна шкіра оброблена таким чином, що її практично не відрізнити від натуральної. Це дозволяє купити черевики з Німеччини за доступною ціною.
  • Виготовлення моделей як для звичайної, так і повної стопи. Власникам крупнішої статури не доведеться страждати від того, що взуття тисне або натирає мозолі.

У каталозі магазину «Ostriv» німецькі черевики для чоловіків представлені брендом Birkenstock, який створює взуття вже більше 200 років. Його вироби особливо цінуються тими, хто вибирає незмінну зручність, що забезпечується за допомогою ортопедичного ефекту. Втім, даний виробник задає тон і в сфері трендів. Його моделі можна побачити на модних подіумах і знаменитостей.

Читати повністю