Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Trickers

Країна:
Велика Британія
Велика Британія

Trickers – истинно английский обувной бренд основан Джозефом Трикером в 1829 г., спустя пять поколений производства, обувь от Trickers выполнена с соблюдением всех традиций и секретов обувного ремесла. Изпользуя только самые лучшие материалы, мастера Trickers вкладывают свои легендарные навыки и умения в производство ботинок как ручной работы, так и сделанной на станках.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Trickers – вибір десятиліть

Вибрати стильну, модну і одночасно зручну і практичну взуття буває досить важко. З'явилася величезна різноманітність досить іменитих брендів, які відповідають за якість, і за актуальність своєї продукції. Але є такі бренди, продукція яких супроводжує людей не один десяток років. Саме таким є знаменитий виробник фірмового взуття Trickers.

Сімейний бізнес ручної роботи

За 180 років наполегливої роботи взуття від Trickers стає все краще і краще. Trickers – це сімейне виробництво, яке починалося як невеликий бізнес. Ніхто з його засновників не міг уявити масштаби того підприємства, яке перетвориться звичайна сімейна справа. У наш час, незважаючи на всі можливі технічні удосконалення, кожна пара взуття цього бренду виготовляється із застосуванням того ж ручної праці, як і на початку відкриття сімейного бізнесу.

Приємне різноманітність

Класичні черевики і чоботи з натуральної шкіри на будь-який випадок життя, шикарні туфлі для джентльменів і леді, і прості кімнатні капці, які виготовляються з застосуванням різних хутр і золотих ниток – це ще не весь перелік продукції, що випускається на підприємствах Trickers.

Trickers – експорт та вартість

Йдучи в ногу з часом Trickers, має величезний ринок збуту взуття, експортуючи взуття по всьому світу. Саме завдяки експорту 70 % продукції розходиться нарозхват, так як якісна взуття ручного виробництва, родом з Британських островів, просто не може не користуватися популярністю. Хотілося б відзначити, що ціна для Trickers не є життєво важливим показником, найголовніше, щоб клієнт залишився задоволений самим товаром. Виробник ні в якому разі не відхиляється від високих стандартів майстерності, встановлених ще в самому початку засновником компанії, але, в теж час, вони йдуть в ногу з сучасними технологіями.

Trickers тепер і в Києві

Тепер Ви зможете придбати взуття від Trickers і в Києві. В інтернет-магазині ostriv.ua представлений досить широкий вибір моделей цього бренду. Ви з легкістю знайдете саме те, що підійде тільки для Вас за доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні.

Читати повністю