Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Rota

Країна:
Італія
Італія

Rota - основан в 1962 году Ампелио Рота, который разработал концепцию брюк, которые не просто играли бы роль "подчиненных" курткам, а заняли ведущую роль в мужской гардеробе. Его идея заключалась в том, чтобы предлагать красиво выкроенные, идеально подходящие брюки, изготовленные из лучших тканей. Сегодня продукты Rota все еще такие, они сделаны в мастерской FIDENZA, и каждый этап процесса контролируется братьями Рота. Несмотря на то, что прошло 50 лет, метод изготовления и точность никогда не менялись, и, прежде всего, продукция бренда по-прежнему на 100% изготовлена в Италии.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Rota – італійський бренд одягу, який був заснований у 1962 році. Створив його Ампеліо Рота. Торгова марка, що спеціалізується на виробництві штанів. Засновуючи бренд, Ампеліо ставив перед собою цікаві мети. Основна з них – брюки повинні стати головною деталлю чоловічого одягу. Рота хотів кардинально змінити світ моди і впровадити в нього нові тенденції. Цим компанія займається і до цього дня. На вітрини магазинів виходять все нові і нові штани з лейблом Rota, які знаходять шанувальників у багатьох країнах світу.

Особливості одягу Rota

При виході на ринок компанія підібрала оптимальний комплекс виробничих технологій. Вони використовуються до сьогодні, адже протягом десятиліть проявляли себе з кращого боку. Для створення штанів використовуються в більшості випадків натуральні матеріали. Всі тканини перед застосуванням у процесі виробництва проходять дерматологічні тестування та перевірки на предмет відповідності стандартам.

Одяг Rota має облягаючий пошиття, але при цьому зовсім не сковує рухів. Торгова марка робить акцент на зручності, руйнуючи стереотип про те, що штани – це одяг, яку важко назвати комфортною. Для цих цілей також використовуються легкі, але міцні матеріали: льон, бавовна і т. д.

Відмінною рисою бренду Rota є те, що для виробництва ґудзиків застосовуються рідкісні натуральні матеріали: ріг, корозо та інші.

Асортимент бренду Rota

Весь перелік товарів компанії можна поділити на дві категорії:

  • класичні брюки
  • спортивні штани

Класичні моделі відрізняються традиційною кольоровою гамою і стриманим, елегантним дизайном. Вони ідеально підходять для створення офіційного стилю і участі в урочистих заходах. Спортивні штани – це чудовий варіант для повсякденного використання. Вони яскраві, практичні, мають оригінальний пошив. На ринку можна зустріти різні комбінації матеріалів, тому будь-цінитель штанів зможе знайти для себе ідеальний варіант.

Для цього не потрібно далеко ходити! Придбати оригінальну продукцію компанії Rota можна в інтернет-магазині Ostriv. Ми подбали про те, щоб ви могли придбати лише ту продукцію, яка відповідає європейським стандартам якості. Ще вчора вона зійшла з італійських конвеєрів, а вже сьогодні ви можете її придбати, не виходячи з дому. Вдалих покупок в інтернет-магазині Ostriv!

Читати повністю