Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Pendleton

Країна:
США
США

Pendleton – американский бренд, штат Орегон, который на протяжении 150 лет, производит уникальную текстильную продукцию. Это фамильный бизнес, который воплотил в своей продукции пледов, накидок наследие коренных жителей штата Орегон – индейцев «навахо».

Pendleton
Сувенірна іграшка Mountain Majesty Father Winter
36 000 грн
  • One size
Переглянуто 1 з 1 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

У 1863 році англійський емігрант Кей Томас заснував компанію Pendleton в Америці. Власник підприємства був ткачем і чудово розбирався в технології виробництва вовняних виробів. Компанія спеціалізувалася в основному на виробництві вовни і вовняних виробів: пледи, шарфи, теплі шкарпетки, сумки та інше. Перша фабрика розташовувалася в штаті Орегон, потім у 1909 році сімейство підприємця переїхало в місто Пендлтон, де і почалася історія однойменного бренду, який успішно процвітає і по сьогоднішній день. Покупці дуже скоро оцінили якість і довговічність продукції Pendleton Woolen Mills. Шкарпетки, теплі, комфортні речі особливо припали до душі і полюбилися жителям північних регіонів.

Купити Pendleton якісний одяг і аксесуари в Києві

Затишні пледи Pendleton відрізняють оригінальний дизайн, етнічні мотиви і незвичайні орнаменти, натуральність і екологічність матеріалів. Після багатьох років компанія залишається на сто відсотків вірною своїм традиціям. Купуючи пледи Pendleton в магазині «Острів» ви можете бути впевнені в справжньому якості своєї покупки: натуральна шерсть, оригінальний стиль, практичність і чудове виконання.

Читати повністю