Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Noah Waxman

Країна:
США
США

Noah Waxman Прогуливаясь однажды улочками Амстердама, Ноа заметил коллекцию очень необычных ботинок, в окне одного из домов. Он тут же позвонил в дверь, чтобы побольше узнать о них, познакомился с мастерами и 10 лет прожил в Амстердаме, осваивая ручной труд обувного ремесла.
Затем Ноа вернулся в США и создал одноименный бренд в 2013 году. В своих моделях он совместил американскую и европейскую классику, что и дало уникальность его бренду .
Коллекция Noah Waxman «Handmade in USA» выпускается в небольших количествах, имеет традиционную конструкцию Goodyear-welt и детали ручной работы, а также в ней используется кожа из уникальных и исторических источников.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Noah Waxman – молодий американський бренд чоловічого взуття та аксесуарів, який швидко завоював популярність на батьківщині і за її межами. Засновник назвав компанію своїм ім'ям не спроста: він сам виготовляє товар. На початку століття в Амстердамі Ної познайомився з деякими голландськими майстрами взуттєвого справи і вирішив, що буде вчитися у кращих із них, поки не досягне вищого рівня майстерності. Лише через 10 років, освоївши всі тонкощі мистецтва створення взуття, молодий чоловік повернувся на батьківщину, в Нью-Йорк, де у 2013 почав власне виробництво і відкрив перший магазин.

«Мене завжди надихали глибоке історичне спадщина і чудова архітектура Вест-Віллідж (район Нью-Йорка)», – стверджує Ноа. У той же час в його серці назавжди залишився Амстердам. Завдяки цим двом пристрастям народився унікальний стиль Noah Waxman, в якому поєднуються європейська і американська класика.

Ескізи для взуття дизайнер малює сам. Він використовує універсальні заготовки, в яких кожен раз змінює вигини і лінії, отримуючи в результаті абсолютно новий силует.

І туфлі, і черевики, і кросівки Noah Waxman виглядають класично, але в той же час унікально. Взуття бренду не схожа ні на один інший і виділяє свого власника з натовпу. Висока ціна абсолютно обґрунтована, адже кожна пара робиться вручну. Це не просто взуття, а твори мистецтва, в яких закладена частинка душі творця, тому Ной ретельно відбирає майстрів, які будуть втілювати його задуми.

З великою відповідальністю власник бренду підходить не тільки до процесу виготовлення, але і до вибору матеріалів. Використовують шкіру Для верху від невеликих місцевих виробництв, так і від гігантів галузі. Головний критерій відбору – якість. Підошва виготовляється з матеріалів, які роблять її гнучкою, але зносостійкою.

Гордість Noah Waxman – колекція Handmade in USA. Крім взуття сюди входять аксесуари (ложка і распялка для взуття), а також окуляри. Всі ці предмети найбільше тяжіють до американського стилю.

Ной Ваксман вважає: щоб зробити щось добре, треба зробити це вручну. Українські шанувальники хенд-мейду можуть придбати взуття Noah Waxman в магазині «OSTRIV». Ця пара буде демонструвати вишукане почуття стилю свого власника багато років.

Читати повністю