Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

MC2

Країна:
Франція
Франція

MC2 SAINT BARTH Бренд народився в 1994 році безпосередньо з чудових карибських морських кольорів, білого піску і раковини острова Сент-Барт. Після багаторазових поїздок на карибський острів Сент-Барт, два молодих підприємця, з досвідом роботи в текстильній промисловості, отримують натхнення від атмосфери. Вловлюють цей смак елегантності, витонченості та практичності, створюють основу для нової колекції пляжного одягу.

MANUFACTURA
MC2
плавки mc2 oliver pri61
4 100 грн
861 грн
Знижка 79%
  • 56
MANUFACTURA
MC2
купальник mc2 flounces trikini olympia oo
4 200 грн
588 грн
Знижка 86%
  • M
MANUFACTURA
MC2
купальник mc2 chenille libra/moon leo18
4 100 грн
820 грн
Знижка 80%
  • S
Переглянуто 3 з 3 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Завжди охота купувати речі, котрі мають цікаву і багату історію, котрі створювались виключно під сильним натхненням та несуть певний посил для своїх власників. MC2 Saint-Barth — це еталон пляжної моди для всієї сім’ї. Цей бренд створили двоє підприємців після подорожі на карибський острів Сен-Барт. Лише якісні тканини, оригінальні тематичні принти та ідеальні пляжні речі, як для молоді так і для старшого покоління. Ознайомитися із брендом можна в онлайн-магазині “Острів”.

MC2 Saint-Barth — із серця карибських островів

Бренд був створеним у 1994 році, а його назва складається із назви літака MC2, на котрому засновники прилетіли на острів, та з назви самого острова Сен-Барт. Краса карибського моря, яскравих барв і неймовірних пейзажів, надихнула двох дизайнерів, котрі до цього вже займалися створенням одягу, повністю змінити концепцію та створити кардинально новий бренд.

Речі MC2 Saint-Barth повністю відтворюють емоції, які відчули дизайнери коли вперше потрапили у цей тропічний рай. Глянувши на їхні купальники, шорти, футболки одразу ж відчуваєш атмосферу морського відпочинку. Основне чим керується бренд, це вдале поєднання елегантності та практичності, краси і якості. За два десятки років їхнього існування, бренд отримав мільйони прихильників по всьому світу. Зокрема, купальники MC2 Saint-Barth на своїх фотознімках неодноразово демонстрували такі знаменитості, як Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл і цей перелік доволі вражаючий.

Найчастіше модельєри створюють саме роздільні купальники, адже в них комфортніше засмагати, а ще можна цікаво міксувати свій образ, доповнюючи верх, низом із зовсім іншого комплекту. А для цього, щоб потенційні покупці мали змогу дати волю своїй фантазії, кожна нова колекція включає повний набір речей, котрі необхідні для пляжного відпочинку. І це не лише пляжні костюми, а й взуття, накидки, тощо.

Чоловіча та жіноча колекції одягу MC2 Saint-Barth

Всі речі бренду MC2 Saint-Barth мають кілька переваг та особливостей:

  • Якісні матеріали, які швидко сохнуть, не створюють парникового ефекту та довго зберігають форму і яскравий колір;

  • Оригінальний і надзвичайно цікавий дизайн. Всі барви карибських островів — ось, чим керуються дизайнери створюючи нову колекцію;

  • Практичність та орієнтованість на широку цільову аудиторію. В цих купальниках комфортно засмагати, грати в пляжний волейбол. Підібрати для себе ідеальний купальних можуть і власниці пишних форм. Є й суцільні моделі, ідеальні для пляжних вечірок.

Колекція MC2 Saint-Barth у інтернет-магазині “Острів”

У інтернет-магазині “Ostriv” можна купити MC2 Saint-Barth за максимально вигідною ціною. Стовідсотково оригінальні речі, можливість замовити додому одразу кілька моделей для примірки, або ж завітати у шоурум. Можливість обміняти та повернути річ, що не підійшла, або ж обрати щось кардинально інше, з сотні інших представлених світових брендів.

Читати повністю