Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Lavenham

Країна:
Велика Британія
Велика Британія

Lavenham – английский производитель первоклассной загородной одежды, основан в 1969 г., сочетает в себе традиционную британскую эстетику и функциональность.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Традиції квілтингу від Lavenham

Lavenham – будинок британського квілтингу, який виробляє стьобані жакети, куртки, жилети та аксесуари. Бренд Lavenham був заснований в 1969 році і першим значним його досягненням була стьобана нейлонова попона для коней. Згодом компанія розширила асортимент і до «людської» одягу, випускаючи райдерские куртки, жакети і жилети як для чоловіків, так і для жінок.

Британська педантичність в кожній деталі

Призводственный цикл одягу Lavenham завжди ретельно продуманий, починаючи етапом квилтинга і закінчуючи фінальною перевіркою якості. Lavenham пишається своїми традиційними англійськими технологіями та методами виготовлення, а також кращими британськими матеріалами, що робить їх продукцію справді національною.

Унікальні технології для підвищеного комфорту

Що ж робить жакети і жилети Lavenham такими особливими? Дотримання традицій та увагу до найдрібніших деталей – запорука популярності. Всі виробничі процеси такі ж, як у далеких сімдесятих, хіба що додалася пара комп'ютерів. Також варто згадати унікальні особливості, які виділяють цей одяг: секретне кількість стібків і нейлонова подвійна нитка, яка робить куртки і жакети Lavenham і зносостійкими. Кожна деталь зроблена з любов'ю працівниками компанії, багато з яких вже двадцять років шиють першокласну верхній одяг.

Дизайнерські ідеї зі всього світу

Зараз одяг Lavenham знаходиться на піку популярності завдяки співпраці бренду з дизайнерами світового масштабу, як наприклад, Kenzo, Edwin і YMC. Результати такої кооперації можна бачити в останній колекції: ущільнені стьобані штани-сорочки з кишенями і цікавими принтами.

Для тих, хто любить активний відпочинок

Велику популярність жакети завоювали серед міських велосипедистів. Щільна тканина перешкоджає намокання, не продувається, при цьому зовсім не сковуючи рухів. А знімні рукави і безліч кишень робить моделі Lavenham дійсно практичними як для міської, так і для заміської прогулянки

Теплі стьобані куртки для українських зим

Стьобана одяг Lavenham ідеально підійде, щоб перебути холодну пору року в середній смузі. Тим більше, варто задуматися про такому практичному поповнення гардероба, коли одяг Lavenham стала доступна і в Києві. Широкий асортимент жилетів і курток за кращими цінами чекає Вас в інтернет-магазині ostriv.ua.

Читати повністю