Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Heschung

Країна:
Франція
Франція

Heschung - обувная марка создана в 1934 году Юджином Хешангом, который проектировал обувь согласно традиционным методам оригинального «вывернутого борта» и сшивания «Goodyear». Бренд позиционирует себя как поставщика обуви, который выражает способность чувствовать, что вы носите роскошный, изящный и качественный продукт.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Heschung – добре відомий серед людей, ведучих активний спосіб життя, французький бренд. На початку свого існування торгова марка спеціалізувалася виключно на виробництві взуття для лижників, туристів і мисливців. Але поступово вона «зійшла» і до міських модників, тому сьогодні черевики Эшунг можна вдягнути не тільки в похід, але і, наприклад, на прогулянку по парку, зустріч з друзями або будь-яке інше захід без особливого дрес-коду. Їх неперевершена, істинно паризька вишуканість в поєднанні з практичністю, чудово «вписуються» в стиль casual, і дозволяють виглядати яскраво і модно, не жертвуючи власним зручністю.

У нас ця взуття «з самого серця Франції» поки ще не так широко відома, як в Європі. І в цьому є її перший і безсумнівний плюс: значить, ймовірність зустріти на вулицях Києва та інших міст України когось в черевиках або дербі Heschung невелика. Погодьтеся, це важливо для тих, хто бажає створити свій власний, унікальний стиль, а не виглядати «як усі».

Особливості, які роблять кожну колекцію Heschung виключної

Кожна нова колекція черевик Heschung незмінно зустрічається покупцями з захопленням. Що, втім, цілком закономірно: дизайнери бренду вміють і люблять дивувати розпещену світську публіку. Навіть той факт, що на створення однієї пар взуття йде не менше 180-ти операцій, вселяє повагу. І це не єдине, чим можуть пишатися французькі майстри. Кожна взуттєва пара Эшунг:

  • створюється кращими взуттєвиками вручну – всі деталі виточуються, обробляються, склеюються і прошиваються так само, як і в далекому 1934 році (саме тоді був створений бренд);
  • виготовляється із застосуванням технології Goodyear – особливого рантово-клейового методу, що забезпечує неперевершену комфортність, вологостійкість і надійність черевик і оксфордів;
  • виглядає стильно і небанально – дизайнери приділяють особливу увагу деталям і вибору колірної гами.

Про те, що взуття Heschung цілком і повністю складається з натуральних матеріалів, можна й не згадувати: для черевиків преміум-класу це цілком природно. А купити це «французьке взуттєве диво» українські модники можуть в магазині «Острів».

Heschung та інші маловідомі в Україні бренди – в нашій галереї товарів

Сьогодні для того, щоб купити туфлі Hachung, не обов'язково вирушати на шопінг у Франції – просто загляньте за ними в бутік «Острів». У нашому магазині взуття цієї паризької марки широко представлена, тому кожен без зусиль знайде модель, відмінно доповнює його стиль!

Читати повністю