Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Fusalp

Країна:
Франція
Франція

Fusalp – французький бренд, який починає свою історію з 1952 року, коли двоє кравців розробили концепцію гірськолижних штанів з матеріалу стрейч для виробництва в промислових масштабах. З тих пір бренд міцно закріпив за собою позиції лідера серед модного і технологічного гірськолижного одягу. У 1968 році Fusalp став офіційним постачальником французької лижної збірної. Починаючи з цього моменту, бренд невпинно вдосконалював технічну сторону свого одягу, не забуваючи про дизайн. Істинна якість преміум-класу, натуральні матеріали та вантажні образи.

MANUFACTURA
Fusalp
куртка Fusalp из шерсти и полиамида
28 500 грн
17 100 грн
Знижка 40%
  • 48
  • 50
Тільки Online
Fusalp
пуховик Fusalp для горнолыжного отдыха
27 200 грн
10 880 грн
Знижка 60%
  • 40
Переглянуто 2 з 2 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

FUSALP – це бренд, що пропонує з року в рік дуже цікаві і високотехнологічні моделі одягу для занять активним спортом. Його дизайнери переконали усіх любителів екстріму і професіоналів спорту в тому, що комфортний одяг може виглядати стильно й оригінально. Коли ви спускаєтеся з вершини гори на лижах в комбінезоні або костюмі від французького бренду, можна замилуватися не лише віртуозністю спуску, але і вашим зовнішнім виглядом. Навіть кокетки, далекі від спорту, оцінять яскравість дизайну і комфорт одягу від французького бренду. Тим більше, що вже можна купити FUSALP в Україні.

Починалося все, як зазвичай. З'явився попит на якісні речі, призначені спеціально для гірськолижного спорту – і він був задоволений незабаром парою заповзятливих кравців. Вони розробили колекцію лаконічних і практичних штанів з стрейч-матеріалу і стали випускати їх у промислових масштабах під лейбом FUSALP. Це було в 1952 році, а через 16 років компанія стала офіційним постачальником французької збірної. 1968 рік був визначальним для FUSALP: вони перейшли від промислового виробництва до дизайнерської діяльності, постійно вдосконалюючи технічну й стильову сторони своєї продукції. Адже спорт – це не лише здоровий спосіб життя і перемоги, але й особлива естетика. Купуючи FUSALP в Києві, ви напевно зможете оцінити обидві ці сторони, перевіривши в жорстких умовах інноваційні матеріали, ту саму мембрану або дихаючий фліс, і привертаючи увагу оточуючих цікавим дизайном. Дизайнери бренду прислухаються до загальних модним тенденціям і створюють цікаву еклектику спеціально для зимових холодів.

Кожен рік бренд представляє свої новинки для активних людей, оновлюючи колекції і створюючи нові лінійки речей, але самою стильною і оригінальною лінією елітного класу по праву вважається FUSALP 1952, вінтажна колекція, що поєднує сучасні матеріали, що забезпечують повний комфорт, і наліт ретро в дизайні. В'язані вставки, шкіряні пояси, яскраві кольори на диво гармонійно виглядають на спортивному одязі 21 століття. Придбати такі оригінальні речі від FUSALP в інтернет-магазині Ostriv.ua можна не тільки для занять спортом, але і для зимових прогулянок, побачень, ігор на свіжому повітрі. Адже бренд пропонує останнім часом лінії одягу для дорослих і дітей.

Читати повністю