Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Eden Park

Країна:
Франція
Франція

Eden Park История марки Eden Park тесно связана с одним из престижных клубов регби во Франции — Racing Club de France, в который входили основатели бренда - Фрэнк Мэснел и Эрик Бланк.
Благодаря вниманию к деталям, наследие регби проявляется везде. Клубные розовые и голубые полоски украшают не только одежду в стиле casual и классические свитера, но и ненавязчиво появляются в линиях спортивных курток и пальто. Розовый цвет присутствует, например, в петле для пуговицы на рукаве куртки или как бисерная вышивка внутри кармана, а розовая бабочка может неожиданно выглянуть вышивкой из-под воротника жакета.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

EDEN PARK, назву стадіону в Новій Зеландії, після одного пам'ятного події стало назвою екстравагантного французького бренду одягу і аксесуарів. Розпочавши свою діяльність із створення спеціального одягу для регбі, він з часом став пропонувати одяг в різному стилі, а також аксесуари і навіть косметику. Зараз можна купити EDEN PARK речі для різних ситуацій, але обов'язково з неповторним дизайном. На його екстраординарність натякає емблема, що представляє собою рожеву краватку-метелика і деякі характерні деталі, наприклад, насичений рожевий відтінок в деталях і натяк на зв'язок зі спортом в дизайні.

Дуже цікаво простежити складну зв'язок між однойменними назвами. Спочатку були завзяті гравці в регбі, Ерік Бланк і Френк Мэснел, які виступали у складі команди Racing Club de France. Відрізняються оригінальністю в поведінці, вони любили епатувати публіку своїми вигадками. Наприклад, під час матчу на легендарному стадіоні, коли команда перемогла суперників з Австралії в півфіналі, вони вбралися в рожеві шорти і наділи метелики. В пам'ять про цю дивовижну перемогу вони стали вважати краватку-метелика своїм талісманом а коли прийшла думка створити бренд одягу, вибрали це зображення в якості логотипу.

Вивчаючи колекцію EDEN PARK в інтернет-магазині, ви напевно зверніть увагу не тільки на спортивний одяг, але і на елегантні речі в класичному і кежуал-стилі. Здається, вже не простежується ніяка зв'язок з регбі та історією перемоги, але вона прослизає в деталях, немов чергова витівка засновників бренду. Можна не знати захоплюючу історію дизайнерського дому і не цікавитися особливостями американської гри, але можна легко вловити грайливий настрій.

Ви напевно дізнаєтеся, якщо будете уважні до дрібниць, стиль EDEN PARK в Києві: це можуть бути ґудзики у формі м'яча, кокетлива емблема із зображенням рожевого краватки, рожевий кант або рядок. В іншому ж всі моделі чоловічої і жіночої колекції лаконічні і стримані, свіжий відтінок рожевого не надає їм гламуру, навпаки, наявності аристократизм і елегантність.

Колекція EDEN PARK в Україні досить широко представлена в каталозі магазину Ostriv.ua, тому поціновувачі тонкого гумору і сучасного шику можуть поповнити свій гардероб який-небудь оригінальною річчю, в якій буде незмінно присутній характерний рожевий колір.

Читати повністю