Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Claes Goran

Країна:
Швеція
Швеція

Claes Goran – шведский бренд, являвшийся вначале простым хобби дизайнера Claes Goran, сейчас является очень популярным среди европейской молодежи, ценящих качество и минимализм в одежде и обуви.

Категорії
10 товарів
Ostriv Outlet
Claes Goran
сорочка Claes Goran з бавовни
3 600 грн
1 440 грн
 • 2
Ostriv Outlet
Claes Goran
Сорочка з бавовни
3 600 грн
1 440 грн
 • 1
 • 2
 • 3
Ostriv Outlet
Claes Goran
поло Claes Goran з бавовни
2 700 грн
1 080 грн
 • 1
Ostriv Outlet
Claes Goran
Поло з бавовни
2 700 грн
1 080 грн
 • 1
Ostriv Outlet
Claes Goran
штани Claes Goran з бавовни
6 700 грн
2 680 грн
 • 0
 • 2
Ostriv Outlet
Claes Goran
Брюки з бавовни і еластану
6 700 грн
2 680 грн
 • 2
 • 3
Ostriv Outlet
Claes Goran
Брюки чінос з бавовни і нейлону Regular Fit
5 900 грн
1 770 грн
 • 2
Claes Goran
сорочка Claes Goran
3 300 грн
2 310 грн
 • 2
Ostriv Outlet
Claes Goran
Футболка з бавовни
1 700 грн
680 грн
 • 1
Ostriv Outlet
Claes Goran
футболка Claes Goran з бавовни
1 700 грн
680 грн
 • 3
Переглянуто 10 з 10 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Claes Goran: одяг найвищої якості

Покупці, високо цінують якість, намагаються купувати товари того бренду, в якісних характеристиках якого вони вже переконалися. А тому оцінивши шведський бренд Клаэс, намагаються придбати його одяг. Тим більше, що всі товари красиві і стильні, допомагають створити дійсно сучасний образ без найменших поступок в плані комфорту. Клаэс вважається молодіжної торговою маркою, оскільки зовнішній вигляд його товарів найбільше відповідає тинейджерскому образу. У той же час, це не ті речі, які будуть виглядати абсолютно не актуально буквально в наступному сезоні. Бренду Клаэс притаманний мінімалізм, а це вже свого роду класика і універсальність. Сучасна молодь обирає моделі одягу, які підкреслюють силует. Саме це можна сказати про всіх штанах від Клаэс. До того ж, злегка звужений донизу крій дозволяє підкочувати штанини, роблячи такі модні в нинішньому сезоні манжети. Особливості крою штанів такі, що вони не просто ідеально виглядають на фігурі, але ще і дуже зручні.

Де найкраще купити одяг Claes Goran

У столиці України Claes Goran можна купити в інтернет-магазині ostriv.ua або в брендових бутіках Ostriv, так що відшукати серед усього одежного різноманіття саме те, що потрібно, не становить праці. І треба сказати, що багато хто воліє речі Клаэс за дуже вдале поєднання зовнішніх характеристик з зручністю в користуванні. Українські покупці активно підтримують світову тенденцію, що стосується вибору речей, зроблених виключно з натуральних, високоякісних матеріалів. А все завдяки тому, що вони не заважають терморегуляції і тому є комфортними навіть для щоденної шкарпетки. Будь-яка річ від Краес, що стала частиною вашого гардероба, дуже швидко перетвориться в улюблену річ.

Визначившись з тим, який торгової марки, що випускає одяг і взуття, віддати перевагу, логічно зайнятися пошуком магазинів, які її представляють. Оскільки бренд Клаэс досить популярний, то окремі моделі представляється можливим зустріти якщо не в кожному, то майже в кожному сучасному бутіку. Ті, хто не бажають витрачати час або сили на пошуки, завжди можуть віддати перевагу традиційному шопінгу віртуальний, та знайти підходящу для себе річ на ostriv.ua . Тим більше, що для молодих людей інтернет став невід'ємною частиною будь-якої сфери їх життя, включаючи і шопінг.

Електронна або, як її ще називають, віртуальна торгівля має цілий ряд своїх переваг. По-перше, торгові майданчики доступні цілодобово. По-друге, можна вибирати і купувати, не покидаючи не те, що власної кімнати, але, навіть не встаючи з крісла або дивана. Допомогти зробити правильний вибір і визначити розмір менеджери можуть. А якісні каталоги з гарними зображеннями створюють повне враження реального вибору.

Читати повністю