Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Cini Venezia

Країна:
Італія
Італія

Cini Venezia – італійський бренд, який має довгу і цікаву історію. Він був заснований в 1830 році ентузіастом на ім'я Джакомо Тармо. Джакомо хотів відкрити контору, яка б стала справжнім проривом як для нього самого, так і для Венеції в цілому. У той час регіон був під владою правителя Австро-Угорщини. Імператор підтримав ідею Тармо і виділив кошти на її реалізацію. Крім того, Джакомо отримав в своє розпорядження кілька будівель для організації виробничого процесу. Настільки потужна підтримка дозволила виробникові відразу почати випускати вироби найвищої якості. Продукція користувалася великою популярністю серед знаті. Незабаром підприємство увійшло в стадію застою. Відродив його Сандро Зара, який в короткі терміни повернув конторі колишню славу.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Про одяг бренду Cini Venezia

Вся продукція торгової марки виготовляється в Італії. Кожен етап виробничого процесу проходить під жорстким контролем досвідчених фахівців. В якості матеріалу в більшості випадків використовується льон. Ця особливість і робить одяг Cini Venezia настільки зручною, практичною і довговічною.

Компанія завжди славилася виробництвом ексклюзивної продукції. Ковдри, аксесуари, одяг – все це виготовлялося згідно древнім венеціанським традицій. Ці речі могли придбати далеко не всі, а лише вузьке коло людей.

Відтворення старовинних архівів триває й донині. Документація, вік якої сягає ста років, містить у собі цінну інформацію про нюанси і тонкощі виробничого процесу. Фахівці Cini Venezia використовують ці дані для вдосконалення своїх товарів. Саме завдяки цьому асортимент торгової марки по-справжньому унікальний і незвичайний.

Асортимент Cini Venezia

Під лейблом торгової марки на ринку можна знайти наступну одяг:

  • куртки
  • пальто
  • штани
  • сорочки
  • футболки

Речі Cini Venezia в Італії і за її межами давно вважаються синонімом моди і елегантності. Одяг поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і високу якість, яке гарантують добірні матеріали.

Речі, недавно зійшли з венеціанських конвеєрів, можна придбати в інтернет-магазині Ostriv. У нас ви знайдете виключно оригінальну продукцію Cini Venezia, виготовлену згідно древнім італійськими традиціями. Купувати в магазині Ostriv вкрай просто: робіть кілька кліків, після чого чекайте доставку придивилася речі!

Читати повністю