Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Cini Venezia

Країна:
Італія
Італія

Cini Venezia – итальянский бренд, имеющий длинную и интересную историю. Он был основан в 1830 году энтузиастом по имени Джакомо Тарма. Джакомо хотел открыть контору, которая бы стала настоящим прорывом как для него самого, так и для Венеции в целом. В то время регион был под властью правителя Австро-Венгрии. Император поддержал идею Тарма и выделил средства на ее реализацию. Кроме того, Джакомо получил в свое распоряжение несколько зданий для организации производственного процесса. Столь мощная поддержка позволила производителю сразу начать выпускать изделия высочайшего качества. Продукция пользовалась большой популярностью среди знати. Вскоре предприятие вошло в стадию застоя. Возродил его Сандро Зара, который в краткие сроки вернул конторе былую славу.

Категорії
3 товари
Ostriv Outlet
Cini Venezia
куртка Cini Venezia з льону
16 500 грн
6 600 грн
  • 3
Ostriv Outlet
Cini Venezia
куртка Cini Venezia з льону
16 500 грн
6 600 грн
  • 3
Ostriv Outlet
Cini Venezia
штани Cini Venezia з льону
12 100 грн
4 840 грн
  • 1
  • 3
Переглянуто 3 з 3 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Про одяг бренду Cini Venezia

Вся продукція торгової марки виготовляється в Італії. Кожен етап виробничого процесу проходить під жорстким контролем досвідчених фахівців. В якості матеріалу в більшості випадків використовується льон. Ця особливість і робить одяг Cini Venezia настільки зручною, практичною і довговічною.

Компанія завжди славилася виробництвом ексклюзивної продукції. Ковдри, аксесуари, одяг – все це виготовлялося згідно древнім венеціанським традицій. Ці речі могли придбати далеко не всі, а лише вузьке коло людей.

Відтворення старовинних архівів триває й донині. Документація, вік якої сягає ста років, містить у собі цінну інформацію про нюанси і тонкощі виробничого процесу. Фахівці Cini Venezia використовують ці дані для вдосконалення своїх товарів. Саме завдяки цьому асортимент торгової марки по-справжньому унікальний і незвичайний.

Асортимент Cini Venezia

Під лейблом торгової марки на ринку можна знайти наступну одяг:

  • куртки
  • пальто
  • штани
  • сорочки
  • футболки

Речі Cini Venezia в Італії і за її межами давно вважаються синонімом моди і елегантності. Одяг поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд і високу якість, яке гарантують добірні матеріали.

Речі, недавно зійшли з венеціанських конвеєрів, можна придбати в інтернет-магазині Ostriv. У нас ви знайдете виключно оригінальну продукцію Cini Venezia, виготовлену згідно древнім італійськими традиціями. Купувати в магазині Ostriv вкрай просто: робіть кілька кліків, після чого чекайте доставку придивилася речі!

Читати повністю