Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

Carhartt

Країна:
США
США

Carhartt Бренд был основан в далеком 1889 году в Детройте. Изначально марка производила одежду для рабочих. Качество её было уникальным и лучшим в своем классе!
Постепенно маленькое производство выросло в огромную империю и Carhartt из-за своей практичности и простоты дизайна завоевал широкий круг покупателей.
С годами уровень и качество одежды росли всё быстрее и быстрее, вскоре производство было расширено и открылись первые магазины Сarhartt в Европе.
Сarhartt - это круто, удобно и выглядит подходяще где бы вы его не носили, от вечеринок до экстремальных походов.

Переглянуто 0 з 0 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Carhartt — це відома американська компанія, котра передається спадково із покоління в покоління. Бренд має 120 річну історію, і протягом всього часу зміг зберегти власну автентичність, не зрадив якості та фірмовому стилю. Головний офіс компанії розташований у американському місті Дірборн, а брендом керують нащадки засновника Гамильтона Кархарта.

Історія бренду Carhartt

Історія створення компанії дуже цікава і з самого початку була приречена на успіх. У 1989 році в місті Детройт, США, був пошитий перший одяг під лейблом Carhartt.

Засновник компанії ще у 12 років, покинув школу і почав допомагати своїй мамі, котра на той час працювала на швейній фабриці. Гамільтону настільки подобалася швейна справа, що він незважаючи на юний вік, швидко виріс в кар’єрному плані і загорівся ідеєю пошити власний одяг. Детройт на той час було містом робочих професій. Гамільтон чудово розумів потреби місцевих і саме тому, перші його творіння одразу ж здобули популярність.

Перший одяг був створений для різноробочих професій, та передбачав більше десяти кишень, спеціальний поясок, ну і звичайно ж найякісніші і найміцніші матеріали, які тільки існували на той період. Перевага надавалася деніму і зносостійкій бавовні.

У 1910 році, бренд почав самостійно виробляти тканини для свого одягу, адже Гамільтона не задовольняла якість тканин представлених на ринку.

Собівартість готових речей була дещо дорогою, але робітники не жаліли цих коштів, адже могли проходити в такому одязі кілька років. Він не рвався, не зношувався, не горів і при цьому був максимально комфортним і зручним.

Переломним періодом для бренду Carhartt стала Друга світова війна, адже після неї, дизайнери вирішили розширити власну цільову аудиторію, і стали випускати модний одяг для молоді і неформальних особистостей.

Ну, а згодом була створена дочірня компанія Carhartt wip.

Колекція Carhartt представлена у інтернет-магазині “Острів”

На сьогодні бренд Carhartt випустив вже багато колекцій робочого одягу для чоловіків, а у 2007 році з'явилася перша жіноча колекція.

Крім цього, можна зустріти деякі вузькопрофільні аксесуари й сумки Carhartt. Багато речей із їхніх колекцій представлено у інтернет-магазині “Острів”.

Чому варто здійснювати брендові покупки саме в “Ostriv”?

  1. Тут лише оригінальні речі та широкий їх асортимент;

  2. Клієнти мають змогу замовити Carhartt онлайн, зайшовши на сайт магазину із максимально простою та зручною навігацією, або ж завітавши у великий шоу рум;

  3. Можливість замовити одразу кілька речей різного розміру для примірки;

  4. Можливість обміняти чи повернути річ, що не підійшла.

Купуйте вигідно та завжди вдало з мультибрендовим інтернет-магазином “Острів”.

Читати повністю