Безкоштовна доставка по Україні
фільтри закрити

A.B.C.L.

Країна:
Італія
Італія

Двоє друзів створили новий концептуальний бренд, який відмінно поєднує в собі мікс італійського і японського способу життя. Характерні риси бренду ABCL – шанування японських тканин, вінтажа, heritage і особливий підхід до процесу виробництва.

MANUFACTURA
A.B.C.L.
рубашка A.B.C.L. из хлопка
6 600 грн
1 400 грн
Знижка 79%
  • XXL
MANUFACTURA
A.B.C.L.
рубашка A.B.C.L. из хлопка
7 000 грн
1 400 грн
Знижка 80%
  • S
MANUFACTURA
A.B.C.L.
рубашка A.B.C.L. из хлопка
6 600 грн
1 050 грн
Знижка 84%
  • XXL
MANUFACTURA
A.B.C.L.
рубашка A.B.C.L. из хлопка
7 600 грн
2 000 грн
Знижка 74%
  • S
  • XXL
Переглянуто 4 з 4 товарів

Ostriv store це

Оригінальні товари відомих
брендів

Безкоштовна експрес-доставка
по Україні

Привозимо кілька розмірів
на примірку

Просте повернення і обмін
того, що не підійшло

Власний шоурум 1000 м2
+ атмосферний бар

Сорочки A. B. C. L. – традиційний дизайн, якісна тканина і нічого зайвого

Коли мова заходить про безсмертної класики, виразно точно можна сказати, що сорочки ідеального крою від A. B. C. L - безпрограшний варіант на всі часи! Завдяки магазину «Острів» тепер всі чоловіки Києва та інших міст України можуть випробувати на собі всю принадність стану, коли ти носиш якісну і стильну сорочку! Це одне з головних зброй" по-справжньому привабливого чоловіка. Адже для того, щоб виглядати круто, зовсім не обов'язково збирати ідеальний «комплект» з брючного костюма, краватки, взуття та модних годин з приголомшливою ціною. Якщо у вас є сорочка A. B. C. L - вона може стати головним орієнтиром у створенні образу cool man!

A. B. C. L - бренд, який проявляє турботу зі смаком

Ще одна причина популярності бренду – якісні тканини. Приємна до тіла бавовняна тканина, іноді, це може бути навіть краще, ніж оточити близької людини ніжністю і теплом. Якщо шукайте практичний потрібний і сучасний подарунок, сорочки A. B. C. L. в цьому разі - найкраще, що можна подарувати людині, який в рівній мірі обожнює практичність і елегантний стиль.

Ви можете купити сорочку для себе або в подарунок в шоу-румі магазину «Острів» у Київі або оформивши замовлення на доставку у будь-який населений пункт України.

Читати повністю