Потрібна допомога? 0800 35 86 65

МОВА САЙТУ

Встановити українську за замовчуванням?

Підтвердити

Русанівка — залюднений острів, задуманий в правильному місці і в потрібний час як мінімум для того, щоб подарувати нам щось особливе. Таке як Ostriv.

Історія концепт стора почалася в 2011 році, коли засновники і його ідейні натхненники — Сергій Татарчук і Євген Рибковський втілили мрію про власну справу. Спочатку концепція магазину передбачала асортимент для любителів професійної риболовлі, полювання, верхової їзди, грі в гольф, але, з часом, формат змінився в напрямку активного відпочинку, подорожей і комфортного одягу в стилі херітейдж.

У Ostriv ми зібрали рідкісні heritage-марки зі столітньою історією, сформувавши портфоліо більш ніж з 140 брендів. Це марки одягу, які у всьому світі вважаються законодавцями стилю, але, на жаль, ще мало відомі в Україні. Вони створюють одяг з перевіреним часом технологіям і втілюють легенди в сучасному одязі та аксесуарах, які підкреслюють індивідуальність та харизму її володаря. 

Наші бренди — це універсальний комфортний одяг в який вигідно інвестувати. Він високої якості і підходить на всі випадки життя . 

Вся продукція Ostriv потрапляє в магазин напряму від виробників.

Принцип нашої роботи — це європейські традиції і спадкоємність. За 10 років ми стали справжніми експертами в області стилю, розширюючи межі звичного і вітаючи всіх опен майнд, хто готовий разом з нами робити революцію в моді.

Простір магазину продумано таким чином, щоб відповідати філософії компанії. Індустріальний дизайн функціональний, практичний і мінімалістичний. На 1000 м2 концепт стора розмістився єдиний у Східній Європі корнер бренду Woolrich, а також креативний простір з бар зоною і зоною для дітей. Ми зробили все, щоб клієнтам було комфортно. У їх розпорядженні 9 примірочних і віп-примірочна на 12 м2 і дзеркалом 3 на 3.

Все, що ми доносимо і все, що дає позитивний фідбек — має для нас величезну вагу. Ми цінуємо всіх, кому близька наша культура і наші цінності.

Ми працюємо для Вас!
Дружний колектив магазину OSTRIV!