Безкоштовна доставка по Україні

Магазин "Острів" з'явився для того, щоб втілити в реальність нашу давню мрію   створити в українській столиці унікальний магазин майбутнього, в якому б все було підпорядковано загальній ідеї під егідою брендів, що мають давні традиції. Так, в одному з мальовничих куточків Києва на лівому березі Дніпра, ми відкрили концепт-стор з історією минулого і кращими екземплярами цього, на полицях якого представили фірмові речі для любителів активного відпочинку, риболовлі і полювання, об'єднані під прапором "Острова".

Головна цінність магазину   клієнт і його бажання, тому поява першого і єдиного на всій території СНД корнера бренду Woolrich стало приємним здивуванням не тільки для столичних модників, але і для давніх шанувальників популярної у всьому світі американської марки. Сьогодні магазин старанно пропагує образ розслабленого покупця з консервативним смаком (в кращих англійських традиціях), що розділяє любов до якісних фірмовим речам, які не вбивають, і одночасно зберігає вірність вуличного стилю. 

Марки, максимально відповідні нашої ідеології: Barbour, Henri Lloyd, Filson ,Fjallraven, Nigel Cabourn, Holland & Holland, Aigel, Pointer. Кожна річ з нашого магазину має історичний бекграунд, тому, одягаючи її, ви торкаєтеся до світової історії. 

Ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт міг поринути в атмосферу приємного шопінгу і піти не тільки з идеальною річчю, але і прекрасним настроєм. "Острів"   місце, в якому все підпорядковано ідеї і концепції: вибір місця розташування, інтер'єр, освітлення і професіоналізм співробітників. У магазині панує дружня атмосфера, гостей пригощають самим смачним чаєм і кавою, а для бажаючих проводять екскурсію — розповідають історію представлених брендів і культових моделей. Щоб перебування дітей у нас було неутомливим і приємним, ми подбали про їхнє дозвілля.

У нашому "Острові" вони можуть пограти, помалювати, побігати і почастуватися смачною дитячим печивом і цукерками   у той час, поки ви будете в спеціально відведеній кімнаті приміряти вподобані речі.

Ми відкриті для кожного цінителя вдячної інтелігентної моди, шанувальників брендів світових імен та речей, що роблять своєрідне "заява". Наш асортимент не обмежений штампами "модно"/"не модно".

Ми представляємо унікальні, оригінальні та якісні речі, які пройшли перевірку часом, країнами і нашим "фільтром смаку". Ідеологія "Острова" проста — у магазині представлені тільки ті речі, які ми самі любимо і носимо із задоволенням. Приходьте до нас за красою, за якістю, бездоганним стилем, натхненням, спілкуванням і дружньою атмосферою.

Ми працюємо для Вас!
Дружний колектив магазину OSTRIV!